Vedoucí druhého běhu

Zpátky na Chrudimku

Láďa Kohoutek

Láďa si již na Chrudimce vyzkoušel všechny funkce, a proto nyní zastává jako nejzkušenější funkci hlavního vedoucího. Dohlíží na správné fungování a spolupráci mezi hospodářským úsekem, kuchyní, ošetřovnou, oddílovými vedoucími a praktikanty, aby bylo dobře postaráno o bezpečnost, potřeby a přání dětí. Řídí se heslem: "Cílem mého působení je a vždycky bylo, aby nám všem na Chrudimce spolu bylo milo."

Jana Jandová

Kloko je zástupkyně a pravá ruka hlavase. Stará se o veškerou administrativní činnost a komunikaci s rodiči. Každý večer se věnuje internetovému deníčku tábora, aby rodiče měli čerstvé informace o dění v táboře.

Bára Vanišová

Žába je nevyčerpatelná studnice nápadů, které uplatňuje při přípravě her. Protože rozluští každou hádanku, sama je ráda připravuje pro děti i dospělé.

Renda Vaniš

Mezi oddané chrudimáky patří i Renda, který tu jako dítě školou povinné trávil každé léto a na tábor nezanevřel ani dnes. Vystřídal funkce praktikanta, oddílového vedoucího a zdravotníka. Svými nápady, veselou povahou či hrou na kytaru podpoří každou táborovou akci.

Jolana Hanzelková

Přestože naše paní profesorka tráví celý rok se studenty gymnázia, má ještě tolik energie a chutě do práce s menšími dětmi, že s námi o prázdninách vyráží na tábor. Nebo za to může magické kouzlo Chrudimky?

Bára Nachtmanová

Ani mládí není Barče na překážku v téměř mateřské péči o malé předškoláky. Kromě toho má ráda sport a tanec, jediné co nenávidí je nuda.

Matěj Novák

Mates je náš Ferda mravenec, zodpovědně se postará o děti, natrasuje bojovku i zatopí ve srubech. V prestižním fotbalovém zápase vedoucích proti dětem je naší oporou.

Robert Nachtman

Vedoucí velkých dětí Robik je naším táborovým dýdžejem, kytarovým mágem a hercem malých rolí.

Marie Stričková

Maruška je jednou z našich zkušených zdravotnic, která se díky tomu, že má vlastní ratolesti, dokáže postarat o bolístky, zranění a onemocnění dětí s mateřskou péčí a starostlivostí.

Karolína Oehmová

Karolína jezdí s námi již od svých šesti let a tak se ji táborový život dokonale dostal pod kůži. Během školního roku trénuje malé mažoretky, a aby se ji o prázdninách nestýskalo pečuje o náš oddíl předškoláků.

Lenka Nováková

Léna je jako zkušená zástupkyně hlavního vedoucího nepostradatelná při tvorbě a realizaci táborových her i moderování různých akcí a soutěží. S chutí si zahraje ve scénkách určených dětem, při kterých si ráda obléká zajímavé kostými.

Honza Kolar

Náš nový praktikant Honza studuje střední školu se zaměřením na focení a natáčení filmů, což je jeho velkým koníčkem. Ani na táboře se svých zájmů nemusí vzdát, protože bude zaznamenávat průběh tábora, vypomáhat s diskotékami a internetovými stránkami.

Markéta Nováková

Markule není žádným nováčkem, jejími přednostmi jsou šikovné ruce při práci s keramikou, tvorbě kostýmu a malování, ale občas déle trvá, než ji osvítí múza.

Zuzana Zemanová

Zuzka je aktivní sportovec i muzikant. Má ráda děti, přírodu, zvířata a vůni táboráku, což jsou ideální předpoklady pro oblíbenou oddílovou vedoucí.

Adam Pospíšil

První z moravských dvojčat má funkci táborového trubače. Sport má rád, ale příliš v něm nevyniká, zato nezkazí žádnou srandu.

Jiří Pospíšil

Druhý díl moravské dvojky je univerzální a pracovitý praktikant – pečuje o děti, pomáhá v kuchyni, připraví táborák a zatroubí budíček. Na rozdíl od svého bratra je dobrý sportovec.

Romana Severýnová

Romča je všestranná sportovkyně a nepostradatelná členka táborového volejbalového týmu. Svou neutuchající chutí k jídlu a výbornou náladou je vzorem pro malé děti, kterým také dokáže vymýšlet báječný program.

Kačka Bínová

Ačkoliv s námi jede Kačka jako praktikantka poprvé, její kvality jsme poznali během předešlých let na táboře. Je zdatnou volejbalistkou a mažoretkou. Její citlivý přístup k malým dětem ji předurčuje k péči o naše předškoláčky.