Vedoucí prvního běhu

Zpátky na Chrudimku

Stanislav Kučera

Náš hlavní vedoucí Standa jezdí na tábor už přes 30 let. Za tu dobu vystřídal všechny možné funkce, až se stal tím nejvyšším. Je to šéf přísný, ale spravedlivý. I přes velkou spoustu práce s chodem tábora, si rád udělá čas na hry s dětmi.

Libor Pavel

Libor je chlapík veselý a je to taková chodící bedna nápadů.Z větží části je otcem skoro každé táborové hry a etapy. Když přijdete s vlastním návrhem etapy, můžete si být jisti,že pokud ji Libor nepředělá,tak ji minimálně okoření svou myšlenkou.Musíme však říct, že vždy dobrou.

Michal Dobeš

Jezdil na tábor jako dítě, praktikant, poté vedoucím a nyní je ve funkci zástupce hlavního vedoucího. Michal jinak patří mezi špičku při přípravě táborové hry. Rozumí si hlavně s technikou, jeho doménou jsou obrazové, zvukové, světelné… zkrátka efekty všeho druhu.

Tomáš Kučera

Tom je sportovec tělem i duší a z pozice uvolněného vedoucího dokáže zabezpečit složitou přípravu při etapových i oddílových hrách. Je jedním z možných nástupců na pozici hlavního vedoucího, neboť mu v žilách koluje hlavasovská krev.

Jana Skibinská

Jana je veselá povaha, která nezkazí žádnou legraci! Několik let sbírala zkušenosti jako vedoucí. Poté ale zakotvila na Marodce, kde pečuje o zdraví našich dětí. Většina těch dětí, kteří přicházejí se slzami, díky ní odcházejí s úsměvem.

Vojta Dobeš

Další, kdo na Chrudimku jezdil už jako dítě a zamiloval si ji tak, že jí zůstal věrný i nadále, je Vojta. Co se Vojtovy osoby týče, nesmíme opomenout jeho sportovní talent, kterým dokáže děti zaujmout. Všichni si ho ceníme nejen pro jeho kamarádskou povahu, ale i smysl pro humor a v neposlední řadě pro jeho herecké schopnosti.

Monika Bartůšková

Monča přijela na tábor až jako náctiletá, protože jí sem vzala kamarádka. Moc od tábora nečekala, ale opak se stal pravdou. Na tábor jezdí spolu se svou sestřenicí a obě sem berou své mladší sourozence, díky tomu by mohl být jeden oddíl jakýsi rodinný klan "Šmolíko-Bartůšků

Dáša Vacková

Kreativní osoba, která dokáže kluky zabavit fotbalem a holky zaměstnat ručními pracemi. Praxi s dětmi sbírá nejen na letním dětském táboře, ale i během roku, kdy se dobrovolně věnuje dětem v ústavních zařízeních, jako je třeba FOD Klokánek. Ostatně tak jako mnozí, žije i ona celý rok táborem.

Kačka Šlajsová

Kačka zahrnuje péčí naše nejmenší předškoláky. Díky svým zkušenostem z mateřské školy dokáže vymyslet program ušitý na míru nejmenším táborníkům.

Pavla Lufinková

Na tábor jezdila už jako dítě a oblíbila si ho natolik, že se každý rok vrací ze stovek kilometrů vzdáleného Londýna. I po tolika letech starání se o jedny s nejmenších dětí, nemá problém vymyslet nové hry a aktivity.

Bára Dokoupilová

Od svých sedmi let tráví začátek prázdnin s námi na Chrudimce. Po několika letech starání se o nejmenší holčičky by se mohla ucházet o titul mistra světa v česání culíků. Vymýšlení kreativních účesů není to jediné čím dokáže děti zaujmout, díky všestrannosti své osobnosti je schopná vymyslet spoustu sportovních i jiných aktivit.

Zbyněk Petráček

Vyloženě tábornický typ. Noc pod širákem je něco pro něj. Kytara do ruky a všechny děti zpívají z plných hrdel. Díky svým neobyčejným schopnostem vázat nejrůznější uzly dokáže vytvořit pro děti profesionální lanová centra.

Kačka Neradová

Kačka jezdí na tábor už 10 let a je tak nedílnou součástí táborového dění. Již od svých praktikantských let se stará o nejmenší děti v táboře a nejspíš i díky tomu je královnou trpělivosti. Děti ji mají rádi už jen proto, že nikdy nezkazí žádnou legraci a má vždy úsměv na tváři.

Péťa Kondrátová

Péťa začala jezdit na tábor ve svých 11 letech a od té doby si neumí začátek prázdnin představit jinak. Už jako praktikantka nastoupila k malým dětem ve druhém oddíle a nevzdala se jich ani jako vedoucí. Díky své veselé povaze dokáže děti vždy rozveselit a zabavit všemožnými sportovními i nesportovními aktivitami.

Verča Štěpánková

Jako dítě zažila Verča pouze táborové bydlení ve stanech a tak jí to nedalo a začala jezdit i jako praktikantka a vedoucí, aby si vyzkoušela také něco jiného. Po dvou letech v chatkách zakotvila ve srubu, kde se každé léto stará o nejmenší holčičky, které si vždy zamiluje.

Aneta Gondolová

Aneta je další, kdo jezdí na tábor už od dětství. Chrudimka jí přirostla k srdci natolik, že se tam vždy ráda vrací. Je spolehlivá, vždy usměvavá a možná malinko ztřeštěná. Děti si s ní vždy užijí spoustu srandy, vymýšlí pro ně fůru aktivit.

Natálie Nováková

Pro Naty se tento tábor stal srdeční záležitostí a to již od 7 let svého dětství. Každé léto nedá dopustit na tábor plný nových zážitků a chvil strávených s báječnými lidmi. Proto se právě tento tábor pro ní stal neopomenutelnou tradicí.Je společenská, kreativní a sportovně založená. Snaží se vždy vytvářet pozitivní prostředí mezi dětmi a je jejich oporou v každé situaci.

Klára Mrštinová

Klára jezdila na tábor už jako sedmiletá. Zdejší krásné prostředí a příjemní lidé jí přirostli k srdci natolik, že si léto bez toho tábora nedovede prostě představit. Klára je společenská a přátelská. Nečiní jí problém vymyslet pro děti akční program. Na tábor se těší celý rok.

Martin Kučera

Martin žije táborem každé léto již od svého dětství. Nezkazí žádnou legraci a děti ho proto zbožňují. Vyniká snad v každém sportu, hlavně pak v softballu a ve fotbale. Není to tak dávno, co po hřišti při fotbalovém zápasu proháněl tým vedoucích, ale už pár let je jejich hlavní oporou. Mimo to je vždy schopný děti zabavit a vymyslet pro ně aktivity všeho druhu.

Kuba Mrština

Kuba, další, který jezdí na tábor takřka od plenek. Vyzkoušel si pobyt na všech třech nádvořích, jak v chatičkách tak ve stanech. Je to veselý a kamarádský kluk, který se nebojí práce s pilkou nebo sekyrkou.

Zdeňka Sýpalová

Zdeňku jako praktikantku přivedla na Chrudimku její sestřenice, která zde trávila každé léto. Od té doby se pro Zdeňku stala práce s dětmi zaměstnáním, neboť po studiu Pedagogické fakulty se stala paní učitelkou na prvním stupni. Po náročném roce s malými prvňáky i nadále jezdí na Chrudimku, ať už jako vedoucí starších dětí nebo jako člen realizačního týmu, který pro děti připravuje celotáborovou hru a mnoho dalších činností.