Informace pro rodiče přihlášených dětí

Ahoj kluci a holky,

přihlásili jste se na umělecký tábor, který letos pořádáme na letním táboře Chrudimka v Trhové Kamenici.  Věříme, že tam spolu s Marií a ostatními vedoucími prožijete kus báječných prázdnin.

Na to, jak to na našem táboře chodí, se můžeš podívat na internet do rubriky „LT Chrudimka“ na adresu www.ldtchrudimka.cz . Tam jsou umístěny odkazy na fotky z minulých let.

Staří táborníci už vědí,  co vzít s sebou. Pro nováčky (ale především pro jejich rodiče) je dále přiložen seznam nutných věcí. Jasně, že nám bude svítit i sluníčko, ale nezapomeň, že občas i prší, tak tomu přizpůsob i svoji výbavu!

Pro klid maminky a tatínka dej přečíst zbytek dopisu jim, aby věděli, kam se to vlastně chystáš a co s sebou budeš potřebovat.

                                                                                                                            Tvoji vedoucí

Vážení rodiče,

Vaše dítě jede na náš umělecký tábor CHRUDIMKA, který se nachází asi 1 km od obce Trhová Kamenice v krásném přírodním prostředí. Děti budou ubytovány ve čtyřlůžkových chatičkách.  Stravování je zajištěno celodenní  s možností přídavků. V táboře jsou sociální zařízení s teplou sprchou.

Aby mělo Vaše dítě vše nezbytné pro plné vyžití na táboře, přikládáme následující vzorový seznam potřebného vybavení. Malíři obdrží výtvarné potřeby na táboře, ale mohou si vzít  vlastní), na které jsou zvyklí.

Dále s sebou doporučujeme:

-        holínky (dostatečně velké), pláštěnka (dostatečně dlouhá)

-        sportovní obuv,  sandály (pantofle) + event. boty do vody (staré plátěnky)

-        ponožky 5 párů + 1 pár silné

-        teplejší sportovní oblečení

-        5x spodní kalhotky (slipy, trenýrky)

-        kraťasy

-        3x tričko

-        1x tričko s dlouhým rukávem

-        svetr, teplá mikina

-        plavky

-        bunda do nepohody

-        šátek, kšiltovka nebo klobouk

-        4x kapesník nebo dostatečná zásoba papírových

-        věci na spaní-doporučujeme vlastní spacák

-        baterka (s v í t í c í )

-        nůž (pokud není pro dítě nebezpečný)

-        brýle sluneční, psací potřeby

-        ručník

-        hygienické potřeby (kartáček a pasta na zuby, mýdlo, šampon, hřeben, krém na    opalování)

-        repelent

-        PRŮKAZKU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY (stačí fotokopie), REŽIJNÍ PRŮKAZKU ČD (kdo má)

-        hudební nástroj

-        prací prostředek (např. v tubě)

K a p e s n é : doporučená částka 300 Kč (je zbytečné dávat dětem více) - peníze si děti mohou dát do úschovy spolu s režijní průkazkou a průkazkou  zdravotní pojišťovny k oddílovému vedoucímu.  Minimálně mu však musí svěřit zúčtovatelnou zálohu 100 Kč na případná  nutná vydání ( poškození inventáře apod.). Za peníze neuložené u vedoucího provozovatel neručí!

Rozhodně rodičům nedoporučujeme, aby dětem dovolili brát s sebou cenné věci (zlaté řetízky, dražší elektroniku apod.). ZA TYTO VĚCI PROVOZOVATEL NERUČÍ

Pošta:   Vaše dítě jistě potěší, napíšete-li mu.  Adresa tábora:

 LT Chrudimka, 539 52 Trhová Kamenice.

Malým dětem můžete napsat ještě před táborem – hned první den od Vás dostanou pozdrav. Neposílejte dětem zbytečně balíky, Vaše dítě rozhodně nebude trpět hlady a skladování potravin na ubikacích není možné.

 

 

 

Tábor je pořádán ve spolupráci se ZUŠ Čerčany a s galerií U Marie (www.galerieumarie.cz). Marie Kolářová je také hlavním vedoucím tábora.

– spojení  na vedení tábora -  pouze během táboratel. 725 749 999.

 

 

Upozornění: Návštěvy během tábora nedoporučujeme. Úmyslně nebo z hrubé nedbalosti zničené vybavení bude rodičům  účtováno v plné výši. V případě vážných kázeňských  přestupků může být dítěti pobyt na táboře ukončen a rodič je povinen pak dítě vyzvednout do 24 hodin.

 

 

Začátek tábora:

Tábor začíná 23. srpna. Děti je nutno dopravit do tábora Chrudimka v Trhové Kamenici v době od 15,00 do 17,00 hodin, kde si je již převezmou naši vedoucí.

Příjezd z obce: za mostem přes řeku odbočit do ulice Táborská a po ní pokračovat kolem fotbalového hřiště až do tábora. Přesná poloha viz www.amapy.atlas.cz/mapa/ltchrudimka .

 

Ukončení tábora:

 

Tábor končí v 30. srpna v 11,00 hod zveme rodiče na slavnostní vernisáž obrazů s krátkým programem a malým pohoštěním.

UPOZORŃUJEME RODIČE, ŽE DÍTĚ (i 15-ti leté) MUSÍ PŘEVZÍT OSOBNĚ RODIČ (zákonný zástupce).

 

 

 

A důležitá poznámka  na závěr: Jako zdravotní potvrzení můžete využít i potvrzení z jiné zotavovací akce pro děti, nesmí však od jeho vydání do konce tábora uběhnout doba delší než 2 roky. Toto potvrzení laskavě okopírujte a odevzdejte při odjezdu jak originál, tak kopii. Originál Vám na konci tábora vrátíme pro případné využití na jiné dětské zotavovací akce.

Všechny děti na našem táboře budou mít uzavřeno standardní úrazové pojištění (trvalé následky úrazu) Zavazadla pojištěna nejsou. Přejete-li si nadstandardní úrazové pojištění nebo pojištění zavazadel, doporučujeme Vám obrátit se přímo na některou z pojišťoven.